do kasy suma: 0,00 zł
Zawsze darmowa dostawa od 0 zł 💚🛒
O MARCE
KIM JESTEŚMY?

Laumé to marka stworzona przez trójkę przyjaciół. Każdy z nich ma inny bagaż doświadczeń zawodowych: Filip prowadzi klinikę osteopatii i rehabilitacji w Legionowie, Piotr  jest menagerem w dużym klubie sportowym i coach'em tenisa, a Zbyszek od wielu lat zajmuje się uprawą i przetwórstwem konopi. Zarówno Filip, jak i Piotr w swojej pracy na co dzień spotykają ludzi borykających się ze stresem, który utrudnia leczenie kontuzji, a dodatkowo negatywnie wpływa na stan cery.
 
Poznanie Zbyszka, będącego pasjonatem i certyfikowanym terapeutą konopiami, który zajmuje się ich uprawą od 2018 r., stało się punktem wyjścia do rozmów o stworzeniu innowacyjnej metody pielęgnacji i opracowania pierwszych prototypowych receptur. To właśnie on, spoił pomysł Filipa i Piotra. Dzięki jego wiedzy oraz doświadczeniu używamy w naszych produktach najwyższej jakości surowca, z którego mamy możliwość wydobyć 100% naturalnej mocy!
 
Każdy z nich wnosi do marki różne wartości i umiejętności, które tworzą efekt synergii. Finalnie przełożyło się to na innowacyjne produkty, których nie znajdziecie nigdzie indziej!
 
Pozytywny odbiór wśród kosmetologów i klientów potwierdził potrzebę stworzenia olejków i kosmetyków z autentycznym CBD, które umożliwiają powrót do natury, szczęścia, holistycznego spojrzenia na ciało i duszę człowieka.

ŚWIAT MARKI LAUMÉ

 
Laumé to linia unikalnych kosmetyków i olejków konopnych. Stworzona została z myślą o naturalnej, holistycznej pielęgnacji. To odpowiedź na szalone tempo życia, które sprawia, że coraz trudniej jest nam się zatrzymać i zadbać nie tylko o swoje piękno zewnętrzne, ale i wewnętrzną harmonię. Patronką marki jest Laumé - słowiańska bogini szczęścia, urody i urodzaju.
To ona już od dziś zadba o Twoje dobro, przy wykorzystaniu najbardziej drogocennych składników drzemiących w konopiach siewnych.
Laumé to niekonwencjonalne połączenie natury i nauki, które zapewni bezkompromisowe działanie w postaci szybkich i skutecznych efektów.
 
Ta marka nie powstałaby gdyby nie zaangażowanie osób naszego zespołu:
 

mgr inż. Ewelina Mindak | Olive Lab

Przedstawiamy naszego Anioła - mgr inż Chemii Organicznej (Specjalizacja - Chemia Kosmetyków) Ewelina Mindak z Gdańska. Długo można by pisać... Ewelina jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jej receptury można znaleźć w wielu produktach, które stoją na pólkach sklepowych markowych drogerii. Tylko ona mogła dobrać najlepsze surowce i składniki aktywne z najwyższej półki. Ich wzajemna korelacja z terapeutyczną dawką ekstraktu z kwiatostanu Cannabis Sativa oraz opatentowanej i innowacyjnej formule Hemp Infusion© doprowadziła do zaprojektowania i stworzenia linii luksusowych kosmetyków z serii CBD Therapy. Ewelina to nie tylko świetny specjalista, to również przesympatyczna i ciepła osoba, która przez swoje życiowe doświadczenie (przebytą ciężką chorobę) jest mocno związana z terapią CBD. Jest również certyfikowaną terapeutką w tym zakresie.

Anna Zakrzewska-Maciak | Zak-Studio Agencja Reklamowo-Wydawnicza

Wspaniała kobieta o wrażliwej osobowości i artystycznej duszy, nieoceniona pomoc i profesjonalizm. Od ponad 10 lat prowadzi własne studio graficzne, wspierając marki kosmetyczne w tworzeniu spójnej i unikatowej identyfikacji wizualnej. Ania Zakrzewska-Maciak zadbała nie tylko o wizualną stronę projektu. Od początku wpierała twórców marki dobrą radą i pomocą w bardzo szerokim zakresie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w projektowaniu oraz fascynacji najnowszymi technologiami druku, Ania zwizualizowała marzenia twórców Laumé. Filozofia marki została urealniona w postaci opakowań uszlachetnionych bezmatrycowo oraz kolorystyki, oddającej naturalność produktów. Projektowanie graficzne to dla Ani nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Przyjemność i radość tworzenia, spójne z duchem marki Laumé, można dostrzec w zaprojektowanych przez Anię opakowaniach.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl